NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

CCMS - Customer Care Management & Solutions świadczy usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży.

Jeśli jeszcze tego nie robimy, budżetowanie czas zacząć…

Responsive image

W najnowszym Biuletynie Obsługi Klienta – BOK (9-10/2017) przekazujemy uwagi naszych autorów dotyczących planowania budżetu. Czy środki, o które walczymy będą kosztem, czy też możemy potraktować je jako inwestycję?

Procesy, projekty i zarządzanie ryzykiem w służbie obsługi klienta

Responsive image

„To jest wyłącznie inne spojrzenie na tę samą rzeczywistość” twierdzi A. Bogusz, doradca biznesowy, odpowiadając na pytanie o związek customer experience z doradztwem procesowym, projektowym i zarządzaniem ryzykiem.

Biuletyn Obsługi Klienta na Gali Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2017

Responsive image

W specjalnym numerze Biuletynu Obsługi Klienta (5/2017) opublikowana została lista laureatów konkursów Złota Słuchawka i Telemarketer Roku 2017, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Specjalny numer Biuletynu trafił do rąk laureatów oraz zgromadzonych gości podczas uroczystości wręczenia nagród, która miała miejsce 25 maja w Teatrze Capitol w Warszawie.

CCMS kontynuuje współpracę z La Lorraine Polska

Responsive image

CCMS, w ramach kontynuacji współpracy z La Lorraine Polska, przeprowadził szkolenie indywidualne w obszarze kształtowania właściwych postaw menedżerskich i roli menedżera w zespole.

Omnichannel i chmura – tego oczekują klienci

Responsive image

W Biuletynie Obsługi Klienta (3-4/2017) publikujemy wywiad z Tomaszem Paprockim, dyrektorem ds. sprzedaży korporacyjnej Focus Telecom Polska – jednego z wiodących dostawców narzędzi dla branży call/contact center. W opinii Tomasz Paprockiego siła Focus Telecom tkwi we wsłuchiwaniu się w oczekiwania klientów i oferowaniu im rozwiązań inspirowanych najnowszymi technologiami. Focus Telecom należy do pionierów oferujących rozwiązania typu call center w chmurze. „…Dwa główne trendy od których nie ma już odwrotu to omnichannel i chmura (…) Usługa w chmurze dziś nie jest nowością, a standardem...” – mówi Tomasz Paprocki.

CCMS w jury konkursu Złota Słuchawka

Responsive image

Konkurs Złota Słuchawka, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB promuje najlepsze praktyki w obsłudze klienta związane z zarządzaniem call i contact center. Sylwester Kućmierowski, CCMS, zasiada w jury tegorocznej edycji Konkursu

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: