NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

CCMS - Customer Care Management & Solutions świadczy usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży.

CCMS wspiera rozwój mobilnej obsługi klienta

Responsive image

CCMS (Customer Care Management & Solutions) i epoka24 Sp. z o.o. , twórca aplikacji mobilnej epoka24 umożliwiającej użytkownikom łatwe i intuicyjne zarządzanie rachunkami (opłaty cykliczne i związane z nimi czynności obsługowe: płatności, zapytania, reklamacje) zawarły wstępne porozumienie, którego przedmiotem jest współpraca w zakresie promocji modelu obsługi klienta opartego na rozwiązaniach mobilnych.

Wydawnictwa CCMS na Warszawskich Targach Książki 2016

Responsive image

Wydawnictwa CCMS, należące do Castomer Care Management & Solutions, znajdą się w gronie wystawców tegorocznych Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w dniach 19-22 maja 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydawnictwa CCMS będą prezentowane na Stoisku Świadomych Wydawców – 40/5D, obok ekspozycji Wydawnictwa Akademickiego Sedno.

Kolejne rozmowy o telefonicznej obsłudze klienta

Responsive image

„Kolejne rozmowy o telefonicznej obsłudze klienta” to kontynuacja i dopełnienie dwutomowych „12 rozmów o telemarketingu”. Książka ukazała się na rynku nakładem Wydawnictw CCMS.

Telemarketing - ciąg dalszy. 12 rozmów o telemarketingu - tom II

Responsive image

12 rozmów o telemarketingu – tom II to kolejna z serii trzech pozycji książkowych firmowanych przez CCMS, która ukazała się na rynku.

Marketing bezpośredni wiodącym tematem wiosennego Biuletynu Doradczego CCMS

Responsive image

Wiceprezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego Jacek Barankiewicz mówi o historii i perspektywach rozwoju tej gałęzi marketingu.

12 rozmów o telemarketingu. Nowa publikacja książkowa CCMS

Responsive image

12 rozmów o telemarketingu to pierwsza z serii trzech pozycji książkowych firmowanych przez CCMS, która ukazała się na rynku.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: