NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Customer Experience (CX) – gra z czasem

„…Na tak konkurencyjnym jak obecnie rynku, każdy kto chce zdobyć stałych, lojalnych Klientów, musi zacząć sprzedawać nie tylko produkt, ale całość odczuć i doświadczeń z nim związanych. Firmy zaczęły więc dbać o to, aby  każdy  kontakt Klienta z marką był  zgodny z daną mu obietnicą i pozostawiał u niego spójne, pozytywne wrażenie…” – mówi Patrycja Hackiewicz. Zwraca ona także uwagę na fakt, że efektywne zarządzanie CX w firmie możliwe jest tylko wtedy, jeśli u jego podstaw leży właściwe przygotowanie pracowników. Aby dobrze przeprowadzić taką zmianę, firma musi zacząć od podstaw, u których leży zbudowanie odpowiedniego zespołu. Oznacza to odpowiednią rekrutację i stworzenie właściwej atmosfery w pracy – czyli właśnie doświadczeń (employee experience), jakie firma oferuje swoim pracownikom. „… Nie zrobimy dobrego Customer Experience bez dobrego Emloyee Experience – podkreśla Patrycja Hackiewicz.

W biuletynie zamieszczamy także kilka naszych uwag odnoszących się do szkoleń i awansów pracowników działów obsługi klienta, roli zewnętrznych firm doradczych oraz obsługi klienta w procesie miękkiej windykacji.

Najnowszy oraz archiwalne numery Biuletynu CCMS dostępne są pod adresem http://ccms.com.pl/biuletyny/ 

CCMS (Customer Care Management & Solutions) jest firmą świadczącą usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży.  CCMS jest także wydawcą biuletynów branżowych poświęconych zagadnieniom obsługi klienta oraz publikacji książkowych na temat telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank Polska,  Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), La Lorraine Polska.

 


Kontakt:

 

Sylwester Kućmierowski

tel.:  780 106 820

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

 

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl 

 

www.ccms.com.pl

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: