NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Procesy, projekty i zarządzanie ryzykiem w służbie obsługi klienta

Gość najnowszego wydania Biuletynu Obsługi Klienta (6/2017) zwraca także m.in. uwagę na najważniejsze zagadnienia związane z efektywnym doradztwem: od kogo i od czego zacząć? Co jest podstawą działania, aby doradztwo przełożyło się na uzdrowienie organizacji? Czym jest proces a czym projekt i dlaczego te pojęcia są często mylone?

W czerwcowym Biuletynie Obsługi Klienta, pozostając w kręgu tematyki związanej z doradztwem biznesowym, wskazujemy też na kilka podstawowych zasad, które powinno się uwzględnić budując dobry dział obsługi klienta (CX) i na to co jest potrzebne, aby taki dział funkcjonował efektywnie - w długiej perspektywie.

Najnowszy numer Biuletynu Obsługi Klienta dostępny jest pod adresem: http://customercare.com.pl/AKTUALNOSCI/2017_bok.html 

 

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta jest CCMS, firma świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank, Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

Sylwester Kućmierowski

tel.: 780 106 820

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl  

www.ccms.com.pl

www.facebook.com/ccms.polska

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: