NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Technologia i wiedza w nowoczesnym contact center

Polskie Stowarzyszenie marketingu SMB rusza z nowymi propozycjami edukacyjnymi. O jednym z nich - Studium Menedżer Contact Center, projekcie realizowanym przez SMB i Wydział Zarządzania UW, mówi m.in. doc. dr Robert Pietrusiński, Prezes Zarządu Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Z Andrzejem Wiśniewskim, Członkiem Zarządu @KONTELa rozmawiamy o tym, jak właściwie dobrana technologia - w tym odpowiednie słuchawki, wpływa na jakość obsługi klienta w jednostkach call/contact center.

W najnowszym numerze BOK publikujemy także drugą część wywiadu z Joanną Stanach, psychologiem biznesu i specjalistką ds. HR.  Przekazujemy też kilka naszych spostrzeżeń na temat bieżących realiów w obszarze obsługi klienta.

 Biuletyny Obsługi Klienta dostępne są pod adresem: www.customercare.com.pl/biuletyn

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta jest CCMS, firma świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank, Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

Sylwester Kućmierowski

tel.: 519 07 00 03

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl

www.facebook.com/BOK.customercare

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: